Nowy adres e-mail: porady48@safe-mail.net

Kulturystyka to nasza pasja. Gromadzimy i publikujemy rzetelne informacje o sterydach i dopingu w sporcie. Ty równiez mozesz podzielic sie swoim doswiadczeniem.

 

Acetat
Trenbolonu

Opis preparatu

Trenbolon zaliczany jest do pochodnych 19-nandrolonu (nortestosteronu) i jest jednym z najmocniejszych, obecnie istniejących SAA. Jest to skutkiem tego, iż jeden miligram Trenbolonu ma większą siłę niż miligram dowolnego testosteronu. Powszechną właściwością trenbolonu jest jego działanie polegające na blokowaniu receptorów kortyzolowych zarówno podczas, jak i po skończeniu jego stosowania. Efektem tego jest przewaga reakcji anabolicznych nad katabolicznymi.

Trenbolon został opracowany w celu utwardzenia sylwetki przed zbliżającymi się zawodami. Wówczas poziom tłuszczu należu do niższych. W tym okresie łączymy go z boldenonem, winstrolem, masterolonem oraz antyestrogenem wraz z testosteronem.

Środek ten jest sterydem wykorzystywanym głównie przez kulturystów. Nie jest polecany, tzw. nowicjuszom. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby podczas stosowania pić możliwe jak największą ilość wody. Dodatkwowo warto zadbać o oczyszczenie nerek dzięki, np.: ekstraktowi z żurawiny. Po zakończeniu cyklu dobrze jest wspomóc regenerację wątroby poprzez zastosowanie np. esentiale forte.

Działanie i dawkowanie

Czas działania aktywnego: 2-3 dni.
Sugerowane przeciętne dawki: 30-75 mg, zalecane co drugi dzień.
Oczekiwane efekty: sucha masa znakomitej jakości, siła, użylenie.
Działanie: odczuwalne od trzeciego dnia.
Czas dawkowania: od 4 do 8 tygodni.
Wykrywalność: do 5 tygodni.
Właściwości: bardzo silnie androgenny i silnie anaboliczny. Brak aromatyzacji, silnie toksyczny dla wątroby i nerek.
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne.
Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji.