Nowy adres e-mail: porady48@safe-mail.net

Kulturystyka to nasza pasja. Gromadzimy i publikujemy rzetelne informacje o sterydach i dopingu w sporcie. Ty równiez mozesz podzielic sie swoim doswiadczeniem.

 

Testosteron
Enanthatu

Testosteron enanthate to podstawowy środek używany w cyklach masowych. Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi własnościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance mięśniowej. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu. Enanthate posiada wszystkie właściwości testosteronu,dlatego konieczne są antyestrogeny jak arimidex czy tamoxifen. Jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organiźmie - skutki uboczne mogą być nasilone wraz ze zwiększaniem dawki. Lek ten powoli osiąga stałe stężenie a jego kumulacje można zauważyć od 3ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 4-5dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego półtrwania.najrówniejsze stężenie uzyskuje sie stosując ok 200mg e3d Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak deca (nandrolon) czy metanabol.

Przez wiekszość w polsce jest uważany za podstawowy(obok omnadrenu i metanabolu) srodek do budowania tzw."bazy" do dalszych cwiczeń.